بهترینها را برای حفظ توازن درونی خود بخواهید.

آیا می‌خواهید زنانگی خود را بازیابی کنید؟

اکنون می‌توانید بدون تحمل درد و عوارض جانبی و تنها در چند دقیقه به زنانگی پیشین خود بازگردید. مونالیزا تاچ یک روش درمان لیزری بدون درد و با حداقل تهاجم برای جوانسازی واژن است. با تأثیرگذاری آرام بر روی بافت غشای واژن، این لیزر تولید کولاژن را شبیه‌سازی کرده، عملکرد ناحیه‌ی تحت درمان را بهبود بخشیده و تغذیه‌ی مخاط را مجدداً متوازن می‌کند.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟

button2       button1

درباره مونالیزا تاچ

دربـــاره مونـالیزا تــاچ بیشتـر بـدانید..

موناليزا تاچ: روشي نوين در درمان آتروفي واژن

موناليزا تاچ يک روش درماني است که به طور اختصاصي براي درمان علائم دردناک آتروفي واژن که تحت عنوان "نشانگان يائسگي دستگاه تناسلي" نيز شناخته مي‌شود، ابداع و طراحي شده است. اين بيماري در زنان يائسه و زناني که به خاطر انجام شيمي درماني براي معالجه سرطان پستان يا ساير سرطان‌ها، یائسگي القايي داشته‌اند، بروز مي‌کند. ....... ادامـــه

یک روش درمانی غیر تهاجمی برای اختلالات واژینال

مونالیزا تاچ جایگزین و بهبود دهنده‌ی رایجترین روشهای درمان سستی واژن به دلیل از دست دادن هماهنگی مخاط آن می‌باشد.

مطالعات نشان داده‌اند که تحریک اثربخش بافت واژن به وسیله‌ی انتشار لیزر CO2 عملکرد ساختارهای تناسلی- ادراری را بازیابی می‌کند.

مونالیزا تاچ با توانایی خود در ایجاد رطوبت و چربی، علائم آتروفی و خشکی واژن را کاهش می‌دهد

دوران تازه‌ای در جوانسازی واژن

SMARTXIDE2 در پیکربندی V2 LR پیشرفته‌ترین درمان لیزری برای اختلالات واژینال (مونالیزاتاچ) و همچنین برای جراحیهای زیبایی و درمانی دستگاه تناسلی بانوان را ارائه می‌دهد. استفاده‌ی ترکیبی از D- pulse و مد انتشار کسری (درمان DOT) از نتایج مؤثر، ماندگار و واقعاً غیر قابل مقایسه‌ی این روش اطمینان می‌دهد.

1